Kontakt oss

Kontakt oss vedrørende vårt tiltak eller våre tjenester. Våre hyggelige medarbeidere står klare for å ta imot din henvendelse. 

Våre ansatte

Åspro AS

  Myrveien 14
     1430 Ås

Postboks 233
      1431 ÅS

  64 94 11 76

post@aaspro.no

jobbfrukt@aaspro.no

Åpningstider

Mandag - Fredag: 08.00 - 15.00

Våre ansatte

Thorvald Salte

Thorvald Salte

Daglig leder

e-post: thorvald@aaspro.no
telefon: 917 84 705

Rovena Vasquez

Rovena Vasquez

Avdelingsleder VTA

e-post: rovena@aaspro.no
telefon: 971 47 815

Christin Retvedt

Christin Retvedt

Avdelingsleder AFT

e-post: christin@aaspro.no
telefon: 488 90 986

Even Svantesvoll

Even Svantesvoll

Veileder AFT

e-post: even@aaspro.no
telefon: 483 83 210

Mona Nordby

Mona Nordby

Veileder AFT

e-post: mona@aaspro.no
telefon: 955 22 552

Camilla Brynildsen

Camilla Brynildsen

Veileder AFT/VTA

e-post: camilla@aaspro.no
telefon: 911 55 098

Bente Klemetsrud

Bente Klemetsrud

Veileder VTA

e-post: bente@aaspro.no
telefon: 905 37 023

Anne Karlstrøm

Anne Karlstrøm

Veileder VTA

e-post: anne@aaspro.no
telefon: 416 94 041

Lars-Kristian Mørk

Lars-Kristian Mørk

Veileder VTA/IKT Koordinator

e-post: lars@aaspro.no
telefon: 459 09 560

Frode Marås

Frode Marås

Veileder VTA

e-post: frode@aaspro.no
telefon: 459 09 557

Mats Karlsen

Mats Karlsen

Veileder VTA

e-post: mats@aaspro.no
telefon: 902 75 447

bilde kommer

Kenneth D. Erlandsen

Veileder VTA

e-post: kenneth@aaspro.no
telefon: 482 76 924